Paslaugos

Aukšto slėgio hidraulinių žarnų gamyba

Aukšto slėgio hidraulinių žarnų gamyba

Aukšto slėgio hidraulinių žarnų gamyba, remontas

"Hidraulinių žarnų gamyba atliekama naudojant naujausią „Manuli“ visiškai automatinį elektrohidraulinį antgalių presavimo įrenginį, skutimo stakles ir kitą įrangą. Šiais įrenginiais tiksliai pagal žarnos technologines savybes ir specifikaciją užtikrinama labai tiksli antgalio presavimo jėga, todėl hidraulinių žarnų gamyba tampa ne tik greita, bet ir dar tikslesnė ir kokybiškesnė nei naudojant rankinius arba neautomatinius hidraulinių žarnų presavimo įrenginius ir stakles."

Birių krovinių pervežimai

Birių krovinių pervežimai

Birių krovinių pervežimai

Žemės ūkio produktų gabenimas, grūdų pervežimas grūdiniais savivarčiais, trąšų pervežimo paslaugos, birių krovinių transportavimas, žemės ūkio transportas.

Mobilus servisas

Mobilus servisas

Mobilus servisas

Mūsų mobilus servisas – greita, techninė pagalba kelyje – dirbame visą parą, 7 dienas per savaitę. “Agro Lašmuo” mobili technikų komanda suremontuos žemės ūkio techniką, sunkvežimį, traktorių, kombainą ar automobilį. Užpildysime kondicionierių freonu. Atvykstame į bet kurią vietą. Mobilus servisas dirba visą parą – septynias dienas per savaitę. Krovininis automobilis su serviso įranga pagal poreikį nuvyksta į bet kurią vietą ir vietoje suteikia technikos, įrangos remonto ar techninio aptarnavimo paslaugas. Jeigu nuvykus į iškvietimo vietą, mobilus servisas nepajėgus – neįmanoma (ar netikslinga) pašalinti gedimo ar atlikti techninio aptarnavimo, transporto priemonė yra pargabenama į įmonės patalpas ir techninė pagalba ar kitas remontas yra vykdomas įmonės patalpose. Mobilaus serviso paslauga palengvina ūkininkų darbą, sutaupo laiką, o būtina pagalba teikiama laukuose, ten, kur technika dirba ir daugeliu atvejų ūkininkams nereikia gaišti laiko technikos transportavimui į patalpas.

Agroserviso paslaugos

Agroserviso paslaugos

Agroservisas

Teikiame įvairias žemės apdirbimo ir šienavimo paslaugas: ariame, kultivuojame, sėjame, purškiame, pjauname žolę, kuliame javus, pervežame grūdus ir kita. Daugiau informacijos 8 687 96 308.