Hidraulinių žarnų gamyba, remontas

Aukšto slėgio hidraulinių žarnų gamyba

UAB „Agro Lašmuo“ teikia hidraulinių žarnų remonto ir gamybos paslaugas. Gaminame tik iš aukštos kokybės žarnų gamintojų. Hidraulinių žarnų gamyba atliekama naudojant naujausią „Manuli“ visiškai automatinį elektrohidraulinį antgalių presavimo įrenginį, skutimo stakles ir kitą įrangą. Šiais įrenginiais tiksliai pagal žarnos technologines savybes ir specifikaciją užtikrinama labai tiksli antgalio presavimo jėga, todėl hidraulinių žarnų gamyba tampa ne tik greita, bet ir dar tikslesnė ir kokybiškesnė nei naudojant rankinius arba neautomatinius hidraulinių žarnų presavimo įrenginius ir stakles. Jei jums reikia kokybiškos hidraulinės žarnos pramonei, žemės ūkio ar statybinei technikai – kreipkitės į UAB „Agro Lašmuo“ technikus.

Hidraulinės žarnos

Mes galime pasiūlyti platų aukšto slėgio guminių žarnų asortimentą. „Manuli“ pagamintos žarnos pripažįstamos dėl aukštos kokybės, patikimumo, ilgo naudojimo ciklo ir yra skirtos darbui išskirtinai sudėtingomis darbinėmis sąlygomis.

  • Hidraulinės bendros paskirties
  • Hidraulinės kalnakasybos pramonei
  • Pramoninės gamybos žarnos

Hidraulinių žarnų antgaliai

Mes galime pasiūlyti platų presuojamų antgalių, atitinkančių tarptautinius (SAE, DIN, BSP, JIC, ORFS ir t. t.) standartus ir specifinius reikalavimus, asortimentą. Visi antgaliai padengti ekologiška cinko danga, kuri padidina atsparumą korozijai.

Hidraulinių antgalių tipai:

Metriniai:

DKL, DKS, DKOL, DKOS, CEL, CES, AGF, AGFM, Komatsu

JIC:

AGJ, DKJ, JDKJ

Flanšiniai antgaliai:

SAE: DKJ, SFL, AGJO, SFL 3000, SFS 6000, Apkabos 3, Apkabos 6

Coliniai:

BSP: DKR, DKOR, AGR, AGR-K, CER, DKRF

KILPOS, VARŽTAI ir kiti

Hidraulinių žarnų greito jungimo movos

Pas mus galima įsigyti greito jungimo movų, atsarginių dalių ir priedų. Visos greito jungimo movos padengtos ekologiška, ISO standartų reikalavimus pranokstančia danga Cr3 (trivalenčiu chromu), kuri atspari druskoms – 240 val. druskų sukeltai korozijai ir 400 val. atsparumas rūdims.

Movų tipai:

  • Poppet tipai
  • Šarato tipai
  • Plokščiojo tipo
  • Kiti

Hidraulinių žarnų gamyba pramonei

Galime pagaminti visiškai sukomplektuotas, pagal užsakymą pagamintas pramonines žarnas pritaikytas pagal kiekvieno kliento poreikius. Jei Jums reikia kokybiškos hidraulinės žarnos statybinei, žemės ūkio technikai ar pramonei, kreipkitės į UAB Agro Lašmuo. Esame lankstūs ir galime prisitaikyti prie kiekvieno kliento poreikių, galime gaminti tiek mažais, tiek dideliais kiekiais. Didesniems užsakymams galime pritaikyti nuolaidas.

hidraulinių žarnų gamyba, remontas, paslaugos
hidraulinių žarnų gamyba, remontas, paslaugos
hidraulinių žarnų gamyba, remontas, paslaugos
hidraulinių žarnų gamyba, remontas, paslaugos