Mobilus servisas

GREITA PAGALBA KELYJE –  MOBILUS SERVISAS – TECHNINĖ PAGALBA – KONDICIONIERIŲ PILDYMAS

Teikiame mobilaus serviso paslaugas – greita, techninė pagalba kelyje – dirbame visą parą, 7 dienas per savaitę. Mūsų mobili technikų komanda suremontuos žemės ūkio techniką, sunkvežimį, traktorių, kombainą ar automobilį. Užpildysime kondicionierių freonu. Atvykstame į bet kurią vietą. Mobilus servisas dirba visą parą – septynias dienas per savaitę. Krovininis automobilis su serviso įranga pagal poreikį nuvyksta į bet kurią vietą ir vietoje suteikia technikos, įrangos remonto ar techninio aptarnavimo paslaugas. Jeigu nuvykus į iškvietimo vietą, neįmanoma (ar netikslinga) pašalinti gedimo ar atlikti techninio aptarnavimo, transporto priemonė yra pargabenama į įmonės patalpas ir techninė pagalba ar kitas remontas yra vykdomas įmonės patalpose. Mobilaus serviso paslauga palengvina ūkininkų darbą, sutaupo laiką, o būtina pagalba teikiama laukuose, ten, kur technika dirba ir daugeliu atvejų ūkininkams nereikia gaišti laiko technikos transportavimui į patalpas. 

Teikiamos paslaugos:

  • kondicionierių pildymas;
  • greita, techninė pagalba kelyje;
  • kompiuterinė diagnostika;
  • starterių, generatorių remontas;
  • oro sistemos remontas;
  • važiuoklės remontas;
  • padangų montavimas, balansavimas;
  • tepalų keitimas;
  • virinimo darbai – aliuminis, plienas;
  • hidraulinių žarnų gamyba.

DIRBAME 24/7

UAB “Agro lašmuo” Naujakurių g. 9, Laipuškiai

Susisiekite su mumis:

+370 687 96308

arba

+370 640 21662

 

mobilus servisas - greita techninė pagalba kelyje

mobilus servisas - greita techninė pagalba kelyje

Veikla vykdoma įgyvendinant UAB ,,Agro Lašmuo“ vietos projektą ,,UAB ,,Agro Lašmuo“ investicijos į žemės ūkio technikos mobilaus serviso paslaugas“ Nr. PAKR-LEADER-6A-D-3-5.
Projekto tikslas – išplėsti įmonės veiklą sukuriant Pakruojo rajono mastu naują žemės ūkio technikos mobilaus serviso paslaugą. Projekto įgyvendinimo metu įsigytas lengvasis krovininis N1 kategorijos automobilis ir įranga, skirta žemės ūkio technikos ar įrangos gedimų diagnostikai ir remontui bei mobilaus serviso paslaugoms teikti. Įsigytas starterių ir generatorių tikrinimo stendas, universalus sisteminis testeris, suvirinimo pusautomatis, sunkvežimių ratų montavimo staklės, plazminis pjaustymo aparatas, automobilių kondicionierių pildymo stotelė, darbastalis, hidraulinis presas, oro kompresorius ir kita įranga, prietaisai bei priemonės. Įsigyta transporto priemonė ir serviso įranga yra laikomi UAB „Agro Lašmuo“ bazėje. Krovininis automobilis su serviso įranga pagal poreikį nuvyksta į bet kurią rajono vietą ir vietoje suteikti technikos, įrangos remonto ar techninio aptarnavimo paslaugas. Jeigu nuvykus į iškvietimo vietą neįmanoma (ar netikslinga) pašalinti gedimo ar atlikti techninio aptarnavimo, remontas yra vykdomas įmonės patalpose. Sukurta mobilaus serviso paslauga palengvina vietos ūkininkų darbą, sutaupo laiką, nes būtina pagalba teikiama laukuose, ten, kur technika dirba ir daugeliu atvejų ūkininkams nereikia gaišti laiko technikos transportavimui į patalpas. Sukurta serviso paslauga UAB „Agro Lašmuo“ garantuoja papildomas pajamas.
Plačiau: www.pakruojovvg.lt/foto/svetainei/UAB_Agro_Lasmuo_projektas.pdf